×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 283
Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця (6)

                                                                                                                                  Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) 

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

 

 

Всім, хто цікавиться навчанням у Польщі, пропонуємо ознайомитися з матеріалами Познанського «Соllegium Da Vinci», які надано нам у рамках міжнародної програми  «Євростудент»!

16 жовтня у м. Миколаєві учні 5(9)-х, 7(11)-х класів (більшість із них були з батьками) мали можливість познайомитися ближче з представниками міжнародної програми UP-STUDYта дізнатися про багато «нюансів», які виникають під час вступу та навчання у вищих навчальних закладах Польщі.

Програма обміну майбутніх лідерів”  –  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією “American Councils” за підтримки Міністерства освіти і науки України. Програма дає можливість українським школярам безкоштовно навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім’ї, протягом одного навчального року.

07.12.2015 року відбулася зустріч учнів 7-х класів гімназії з представниками міжнародної освітньої програми «Євростудент»

Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me