Доброчинність

Доброчинність (34)

Ярмарок на підтримку ЗСУ
Сьогодні десятки тисяч патріотів захищають від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники борються за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу.
У Южноукраїнському ліцеї №5 до Дня миру відбувався благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Ніхто не оминув наш захід: усі учні закладу , учителі брали активну участь у проведенні акції. Підтримали учнів і батьки, які разом із дітьми ретельно готувалися до заходу. Зі всією душею допомагали своїм дітям в організації ярмарку. На дійстві вражало розмаїття смачної домашньої випічки, виготовленої за рецептами наших господинь. Для благодійного ярмарку діти власноруч виготовили різні сувеніри та браслети із національною символікою, які користувалися великою популярністю.
Усі зібрані від продажу кошти були спрямовані на благодійну допомогу ЗСУ, зокрема для придбання сучасних стійких мобільних нош для тата нашої учениці, який несе службу парамедиком на передовій.
Нехай наш невеликий внесок на допомогу Героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.
Віримо у Збройні сили України, віримо в перемогу!
Переконані, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

                Офіційна позиція закладу щодо благодійності.

 Адміністрація Южноукраїнської гімназії № 1 заявляє про офіційну позицію закладу щодо взаємовідносин між закладом та батьківською громадськістю з питань благодійності у відповідності до законів України підзаконних актів виключно на добровільній основі.

                                                                                         

Директор гімназії № 1                                                 Т.П. Коломійчук

 

Сторінка 1 із 3
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me