Вступ

Вступ (24)

ДИКТАНТ 

СОСОНКА

Недалеко від лісу стояла хатка. У тій хаті жив чоловік Максим із сім'єю. Було в нього четверо дітей. Найстаршому хлопчикові Івасеві було десять років.

Ліс такий гарний, навіть зимою не здавався смутним. Проміж чорноліссям було там чимало сосон. Вони завжди веселять око вбранням!

Недалеко від Максимової хати була одна сосонка. Така вже хороша! Була вона не дуже велика, зграбнесенька, круглесенька. Зелені глиці аж сяють, а молоді пагонки, як свічечки, стремлять.

Красує сосонка. Прийшла осінь смутна, прийшла зима люта, а сосонці байдуже! Берези та липки стоять смутні та бідні. Листячко з них геть облетіло, а сосонка ще кращою здається поміж смутних товаришок (За Оленою Пчілкою, 101 сл.).

 

МАТЕМАТИКА 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома учнівської та батьківської громадськості міста!

 

Відповідно до наказу МОН України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», Порядку зарахування до Южноукраїнської гімназії №1 (схваленому на засіданні педагогічної ради, протокол №3 від 26.12.2018), у зв’язку з перевищенням загальної кількості заяв батьків на  кількість вільних місць у 1(5) – х класах (54 заяви на 48 вільних місць з середньою наповнюваністю 24 дитини в класі) конкурсні випробування для 1(5)-х класів на право вступу до Южноукраїнської гімназії №1 відбудуться 10.06.2021 року (математика) та 11.06.2021 року (українська мова) о 09.00.

Інформація про наявність вільних місць оприлюднена на сайті закладу.

Конкурсні випробування проводитимуться із дотриманням санітарно – епідемічних заходів:

  • масковий режим для дітей (мати із собою), педагогів, батьків;
  • дистанція 1,5 метри;
  • антисептичні засоби;
  • температурний скринінг.

 

          Терміново:надати секретареві табель успішності за 2020 - 2021 навчальний рік! У відмінників у табелі  має бути запис «Нагороджено Похвальним листом».

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома учнівської та батьківської громадськості міста!

 

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН №367 від 16.04.2018 року), Порядку зарахування до Южноукраїнської гімназії №1 (протокол №3 рішення педагогічної ради від 26.12.2018 року) Южноукраїнська гімназія №1 оголошує прийом документів на право вступу до закладу на 2021 – 2022 навчальний рік.

Необхідні документи: заява одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до Порядку та наданих до заяви документів.  До заяви додаються: копія свідоцтва про народження, копія табеля про успішність, копія ідентифікаційного коду учня.

Інформація про наявність вільних місць оприлюднена на сайті закладу.

Із дотриманням санітарно – епідемічних вимог в умовах карантину документи приймаються з 01 квітня до 31 травня 2021 року щодня, крім вихідних, з 08 до 16 години  в кабінеті 127. У зв’язку з можливим наказами МОН щодо освітнього процесу зазначені терміни можуть бути змінені.

 

           За довідками звертатися за телефонами 5-86-80,  5-50-65.

 

Гімназійна родина чекає на тебе!!!

                                                                                                                  

                                                                               Адміністрація

Згідно зі статутом Южноукраїнської гімназії №1, Порядком зарахування до Южноукраїнської гімназії №1, Положенням про  конкурсний прийом дітей до гімназії, планом роботи закладу на 2020-2021 навчальний  рік та необхідністю формування мережі й контингенту учнів на 2021-2022 навчальний  рік.

 

 

Сторінка 1 із 2