Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Новини

Новини (184)

Новини гімназії, обласного департаменту освіти, управління освіти Южноукраїнської міської ради, МИППО, міністерства освіти

У бібліотеці Южноукраїнської гімназії №1 провели захід з нагоди 195 річчя з дня народження видатного педагога К.Д. Ушинського, на якому учні «Читайлики» й «Книголюби» в ігровій формі розповіли цікаві факти з життя науковця та місця України, пов’язані з його діяльністю.

Професор Костянти́н Дмитро́вич Уши́нський (19 лютого (2 березня) 1824, Тула  22 грудня 1870 (3 січня 1871), Одеса, Херсонська губернія) — український та російський педагог українського походження, кандидат юриспруденціїі правознавець, один із засновників педагогічної науки та народної школи у Російській імперії, автор праць з теорії й історії педагогіки, підручників для початкового навчання і статей з педагогіки.

Працював на різних посадах у Демидівському юридичному ліцеї, Гатчинському сирітському інституті та Смольному інституті шляхетних дівчат. Також працював редактором і писав статті в таких виданнях, як «Современник»«Библіотека для чтенія», «Журнал для воспитания», «Журнал Министерства народного просвещения».

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Проектна потужність закладу: 360 учнів, мережа станом на 11.02.2019 року – 367 учнів.

Інформацію щодо наявності вільних місць станом на 11.02.2019 року

надано у розділі «РУХ УЧНІВ»

 

 

 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ

ІІІ  ( обласного) ЕТАПУ

МІЖНАРОДНОГО

МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ

ім. ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

1.Кущову  Ірину   (4А) – ІІ місце

 

              Учитель Бескубська Діна Володимирівна

 

2.Павлункову Софію (6А) – ІІІ місце

 

             Учитель  Антонюк  Вікторія  Миколаївна 

 

Вівторок, 11 грудня 2018 12:13

Акція «Від щирого серця »

Акція «Від  щирого  серця »

Коли вночі у дім, квартиру, хату
Прийде Різдво, ялинка і вогні –
Згадай, хоч на хвилинку, про солдата,
Який в окопі мерзне на війні

         Учні  Южноукраїнської  гімназії  №1  взяли  активну  участь  у  акції  «Від  щирого  серця»  та привітали бійців та учасників ООС (операції  об’єднаних  сил) з новорічними святами та Різдвом Христовим. Діти, батьки усіх класів та вчительський колектив звернулися до захисників з щирими побажаннями,  в яких звучала одна спільна думка: бажаємо здоров’я, миру, перемоги -  повертайтесь живими!

Крім того  передали  воїнамлистівки,  привітання та  багато подарунків від  гімназійної  родини. Було зібрано багато різноманітної харчової продукції, а також теплих речей: шкарпеток, перчаток, шапок, светрів. Також для українських військових діти підготували листи, вітальні листівки, малюнки, національні обереги. Зібрані речі передали  Южноукраїнській  волонтерській організації «Мирне  небо». 

А  учні  6(10)-А  класу відправили  посилку  з  подарунками   до Одеського  госпіталю для  поранених  бійців.

          Кожного року наша країна заготовляє приблизно 600 тисяч тон макулатури. За наведеними вченими розрахунками   кожні 60 кілограмів паперу в приймальному пункті рятують від сокири та пилки одне 30-річне дерево.

         Наша  гімназія  взяла  активну  участь  у акції  щодо  збору   макулатури  «Перетвори  папір  на  книгу» ,  яка  проводилася  серед  шкіл  міста  за  дорученням  постійної  комісії   Южноукраїнської  міської  ради  з  питань  освіти,  культури ,  спорту,  соціального  захисту населення , з  метою поповнення  бібліотек новими  сучасними  виданнями  літератури. 

16 листопада в Южноукраїнській гімназії №1 пройшов шкільний етап дебатних змагань за німецько-українською методикою «Молодь дебатує». Питання, яке було взято для обговорення – «Чи слід запровадити технологію анонімного доступу батьків до соціальних акаунтів дітей?» 

Вшанування пам'яті миколаївців, які віддали життя за Україну

У боротьбі за суверенітет України Миколаївщина втратила 151 патріота, який віддав найцінніше – своє життя за майбутнє нашої країни.

Матеріали книги розміщено за посиланням: http://www.mk.gov.ua/store/files/announce 1540214358.pdf

#HealthySchools_UA.

         Вітаємо усіх і ділимося приємною новиною! Южноукраїнська гімназія №1 стала учасником Програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів». Педагоги спільно з учнівським самоврядуванням «Веселка» розробили план «здорових активностей», які нададуть можливість дітям усвідомити, що вони самі є творцями свого здоров’я, свого життя. Адже неоціненні коштовності українського фольклору – прислів’я та приказки  - передають нам, нащадкам, життєвий досвід:

  • Здоровому все на здоров’я йде.
  • Найбільше щастя в житті – здоров’я.
  • Здоров’я більше варте, ніж багатство.
  • Їж – не переїдайся, пий – не перепивайся, говори – на переговорюйся, то будеш здоров.
  • Рух – це здоров’я.

Гімназисти готові до позитиву, радісних емоцій, обміну досвідом проведення цікавих та корисних заходів. Бережімо та підтримуймо наших дітей!!!

 

Вівторок, 16 жовтня 2018 11:05

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP: “ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ”

Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн., на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. 

Інформація за посиланням https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ 

Четвер, 04 жовтня 2018 06:07

«SТЕМ – осінь для батьків»

#ЮжГімназіяSTEM

Теплого осіннього вечора Южноукраїнська гімназія №1 запросила до себе усіх,  хто цікавиться інноваціями в освіті, на інформаційно – практичний фестиваль «SТЕМ – осінь для батьків». У затишному фойє гостинно зустрічає директор пані Тетяна Коломійчук.                                          

   XXVI ЩОРІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ АСОЦІАЦІЇ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ "ВІДРОДЖЕНІ ГІМНАЗІЇ УКРАЇНИ" З 25 по 29 вересня 2018 року

в Херсоні та Херсонській області проходила XXVІ щорічна конференція Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» на чолі з Президентом ВГУ Ярославом Турянським. Тема заходу: «Формування сучасного освітнього простору в закладах освіти Херсонської області: управлінський аспект».

   У конференції взяло участь близько 90 керівників закладів освіти нового типу зі всіх областей України, які вже сьогодні впроваджують сучасну освіту, формуючи майбутнє держави, керівники ОІППО, керівники і методисти управлінь та відділів освіти, спеціалісти видавництв «Ранок».

Понеділок, 27 серпня 2018 10:54

Цікаві канікули

Літні канікули гімназисти проводять змістовно. Учитель німецької мови Дуб Тетяна Анатоліївна організувала у липні для учнів Южноукраїнської гімназії № 1 екскурсію до країн Європи. Перша зупинка та знайомство відбулося з Польщею, а потім Німеччина, Франція, Чехія. Демидов Андрій, Яремчук Катерина, Черкашина Катерина, Єрмоленко Дмитро мали можливість вдосконалити іноземні мови – німецьку, англійську, французьку  та польську мови, адже  жили в оточенні носіїв мов, спілкуватися з ровесниками та  персоналом готелів.

Сторінка 1 із 13
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me