×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 283
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Цивільний захист

Цивільний захист (45)

На виконання доручення Миколаївської облдержадміністрації від 02.04.2018 № 1545/0/05-61/3-18, листа управління освіти від 04.04.2018 № 529/01-20 «Про позапланові перевірки», з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладі представником міських курсів ЦЗ Горбенко С.О. 19 квітня 2018 року проведено заняття з працівниками гімназії з питань дій персоналу при виникненні пожежі та практичного застосування вогнегасників. До навчання були залучені представники структурних підрозділів цивільного захисту закладу

З метою практичного закріплення теоретичного матеріалу з питань особистої безпеки в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, користування засобами захисту від її наслідків, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту, захисту життя та норм поведінки у надзвичайних ситуаціях 20 квітня 2018 року у гімназії проведено практичне тренування з евакуації особового складу закладу. Дії працівників та учнів під час евакуаційних заходів носили, в цілому, злагоджений характер, та тривали відповідно до нормативів.  

Додаток

до листа Міністерства освіти і науки України

від _01.03.___2018 № _1/9-130____

Методичні рекомендації

щодо проведення бесід з учнями закладів загальної середньої освіти

з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

 

На допомогу класному керівнику

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ І ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ

 

Правила безпечної поведінки під час зимових канікул

Поведінка на дорозі

Як попередити грип та ГРВІ: поради лікаря

З настанням холодної пори року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які вструктурі інфекційних захворювань посідають перше місце. При цьому на грипп рипадає 12-15%. В епідемічний сезон за короткий період часу (4-6 тижнів) ці недуги підхоплюють 70-85% населення. Близько половини з них – діти.

Осінній сезон - найсприятніша пора для врожаю та збору грибів, але необхідно пам’ятати, що водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Прикро, але більшість людей робить такі висновки запізно.

Сторінка 1 із 4
Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me