×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 283
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Охорона праці

Охорона праці (4)

ОБЕРЕЖНО, ОЖЕЛЕДЬ!

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ПІШОХОДІВ!

            Щорічно в України реєструється сумна статистика травмувань, пов’язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

Чи безпечна ваша новорічна ялинка?

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, тож зараз, безперечно думки майже всіх і дорослих  і малих зайняті питаннями підготовки до святкування. Ну і хто ж може уявити собі новорічну ніч без цариці свята – ялинки. Палаюча різнобарвними вогнями та прикрашена іграшками, дощиками та гірляндами… Ну хіба може вона нести в собі якусь небезпеку? Але, при недотриманні правил пожежної безпеки новорічна ялинка може стати причиною пожежі, травмування,  й матеріальних збитків, знищене майно та зіпсований настрій.

Будьте обережні  при споживанні дикорослих грибів

            Аналіз випадків отруєнь  дикорослими грибами в Україні свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Проте отруєння можуть спричинити  їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях  чи уздовж швидкісних трас.

Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me