×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 283
Охорона праці

Охорона праці (8)

 

У К Р А Ї Н А

ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ім.Б.ГРІНЧЕНКА

ЮЖНОУКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1

 

НАКАЗ

«21 »           04         2021                                                    №    09-а/г

    

      м.Южноукраїнськ  

Про підготовку та проведення

Тижня охорони праці

            На виконання листа управління освіти від 21.04.2021р. № 737/01-15  «Про проведення Тижня охорони праці», з метою поліпшення загального стану умов і охорони праці в закладі, посилення контролю з боку адміністрації за дотриманням нормативно-правових актів з охорони праці, запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних і здорових умов праці та навчання

 

 НАКАЗУЮ:

            1.Призначити комісію з організації та проведення Тижня ОП та БЖД у складі:

Голова комісії:  Бескубська Д.В. – заступник директора з ВР

Члени комісії:   Кристапчук О.П. – учитель інформатики

                            Йоєнко В.М. – завідуюча господарством

            2. Довести до відома всіх учасників освітнього процесу закладу, що 28 квітня 2021 року в Україні відзначається День охорони праці.

            3.Розробити та затвердитиплан заходів Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності у 2021 році(додаток).

            4. З 22 по 28 квітня 2021 року провести заходи з підготовки та проведення Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності згідно з планом.

            5. Підвести підсумки проведення Тижня охорони праці та надати інформацію в управління освіти ім.Б.Грінченка про виконання даних заходів  29.04.2021 року.

            6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор гімназії №1                                                   Т.КОЛОМІЙЧУК

 

Ознайомлені:

Бескубська Д.В

Кристапчук О.П.

Йоєнко В.М.

 

 

Валентина Йоєнко

5-63-21

                                                                                             

     Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.Цього року Україна долучилась до ініціативи Міжнародної організації праці (далі - МОП) провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямків цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

ОБЕРЕЖНО, ОЖЕЛЕДЬ!

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ПІШОХОДІВ!

            Щорічно в України реєструється сумна статистика травмувань, пов’язаних з ожеледдю: за небезпечний сезон лікарі надають допомогу тисячам громадян, які постраждали на льоду.

Чи безпечна ваша новорічна ялинка?

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята, тож зараз, безперечно думки майже всіх і дорослих  і малих зайняті питаннями підготовки до святкування. Ну і хто ж може уявити собі новорічну ніч без цариці свята – ялинки. Палаюча різнобарвними вогнями та прикрашена іграшками, дощиками та гірляндами… Ну хіба може вона нести в собі якусь небезпеку? Але, при недотриманні правил пожежної безпеки новорічна ялинка може стати причиною пожежі, травмування,  й матеріальних збитків, знищене майно та зіпсований настрій.

Будьте обережні  при споживанні дикорослих грибів

            Аналіз випадків отруєнь  дикорослими грибами в Україні свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Проте отруєння можуть спричинити  їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях  чи уздовж швидкісних трас.

Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me