Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Рух учнів

Рух учнів (29)

 

 

Наявність вільних місць по класах Южноукраїнської гімназії №1

Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

станом на 08.11.2021 року

 

Клас

Класний керівник

Кількість

учнів

Хлопці

Дівчата

Кількість вільних місць

Оптимальна кількість учнів

Наявність допрофільного

та профільного вивчення предметів

 
 

1(5)-А

Нікіфорова М.П.

22

7

15

2

24

 

 

1(5)-Б

Ткаченко Р.О.

24

12

12

-

24

 

 

Всього

 

46

19

27

2

48

 

 

2(6)-А

Антонюк В.М.

24

9

15

-

24

 

 

2(6)-Б

Бишева Н.С.

21

9

12

3

24

 

 

2(6)-В

Кристапчук О.П.

28

15

13

-4

24

 

 

Всього

73

33

40

-1

72

 

 

3(7)-А

Злоба Ю.В.

24

9

15

-

24

 

 

3(7)-Б

Ільїна Ю.В.

20

10

10

4

24

 

 

3(7)-В

Дуб Т.А.

18

8

10

6

24

 

 

Всього

62

27

35

10

72

 

 

4(8)-А

Кристофоль А.О.

30

10

20

-6

24

 

 

4(8)-Б

Кажан С.І.

24

14

10

-

24

 

 

Всього

54

24

30

-6

48

 

 

5(9)-А

Александрова О.Є.

24

10

14

-

24

іноземні мови

 

5(9)-Б

Нечай М.В.

26

14

12

-2

24

іноземні мови

 

Всього

50

24

26

-2

48

 

 

1-5 (5-9)

285

127

158

3

288

 

 

6(10)-А

Пахотіна Т.В.

21

9

12

3

24

математика

 

6(10)-Б

Патранюк І.П.

23

11

12

1

24

іноземні мови

 

6(10)-В

Куковицька А.Я.

13

4

9

11

24

іноземні мови

 

Всього

57

24

33

15

72

 

 

7(11)-А

Григоренко Г.Г.

25

9

16

-1

24

іноземні мови

 

7(11)-Б

Шевчук Л.М.

18

9

9

6

24

математика

 

Всього

43

18

25

5

48

 

 

6-7 (10-11)

100

42

58

20

120

 

 

1-7 (5-11)

385

169

216

23

408

 

 

 

 

 

 

Директор гімназії №1                                                                                                               Т.КОЛОМІЙЧУК

 

У К Р А Ї Н А

ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ім.Б.ГРІНЧЕНКА

ЮЖНОУКРАЇНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1

 

НАКАЗ

28.05.2021                                                                                                    №155

      м.Южноукраїнськ  

Про переведення учнів 1(5)-4(8)-х, 6(10)-х

класів на наступний рік навчання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки (далі – МОН) України від 08.05.2019 № 621 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2015 року № 762», наказу МОН України від 01.03.2021 № 268 «Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання», Положення про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778, на підставі річного оцінювання, за рішенням педагогічної ради від 28.05.2021 року (протокол № 13)

НАКАЗУЮ:

1. Перевести з 28.05.2021 року на наступний рік навчання:

- учнів 1(5)-А класу до 2(6)-А класу у складі:                     

          Архіпова Аліна Валеріївна

          Багдасарян Андрій Артемович

          Банковська Маргариту Володимирівну

  Бєлібова Анастасія Олександрівна

  Бершадська  Евеліна Василівна

  Гнатовська Вікторія Віталіївна

  Демидова Анастасія Олегівна

  Долга Дарина Миколаївна

  Дукмас Костянтин Дмитрович

Зозуляк Анна Олексіївна

  Кашуба Матвій Микитович

  Коломійчук Софія Василівна

  Красовський Костянтин Миколайович

  Кривенко Кіра Вячеславівна

  Малетич Альона Олексіївна

   Муравйов Євгеній Вячеславович

  Наумов Артем Олексійович

  Нікітенко Аркадій Андрійович

  Ніколаєнко Владислав Олегович

   Огренчук Діана Олександрівна

  Радченко Віолетта Артемівна

  Склевенко Аліна Віталіївна

   Сташкова Аліса Михайлівна           

  Топчій Тимофій Олександрович

 

- учнів 1(5)-Б класу до 2(6)-Б класу у складі:

  Агеєв Максим Юрійович

  Андрусенко Тимур Олексійович

  Бенідовська Софія Олександрівна

  Бойко Маргарита Сергіївна

  Бурдейна Анна Денисівна

  Железнякова Катерина Олексіївна

  Ільїн Дмитро Андрійович

  Кавака Дмитро Олександрович

  Кристофоль Олена Євгенівна

  Лебідь Марія Василівна

  Малік Максим Вікторович

  Наріжна Софія Дмитрівна

  Ніколаєнко Климентій Сергійович

  Овчиннікова Анна Андріївна

  Стаценко Марина Сергіївна

  Ткаченко Марина Ігорівна

  Фунтіков Денис Максимович

  Чабанюк Ксенія Глібівна

  Шашков Гліб Іванович

  Юришинець Софія Олександрівна

  Яцун Максим Олександрович

 

- учнів 1(5)-В класу до 2(6)-В класу у складі:

Бацманов Назар Ярославович

Гончарук Вікторія Вадимівна

Горячева Валерія Миколаївна

Григоренко Денис Євгенович

Добрик Дар'я Володимирівна 

Кір'ян Артем Михайлович

Колесник Ярослава Сергіївна

Колошва Кирило Вікторович

Кондрашина Анастасія Ігорівна

Котельва Діна Дмитрівна 

Ксензюк Марія Олександрівна

Маєвський Володимир Павлович

Миронов Роман Антонович

Михайлов Олексій Олегович

Нетудихатко Маргарита Костянтинівна

Паламарчук Роман Юрійович

Палько Владислав Андрійович

Петрук Софья Андріївна

Раковська Аліна Романівна

Рижий Гліб Дмитрович

Романенко Дар’я Петрівна

Самасьонок Єлизавета Геннадіївна

Соловей Андрій Віталійович

Сисоєв Єгор Євгенович

Фомичов Михайло Валерійович

Швець Захар Вадимович

Шевчук Артур Андрійович

 

- учнів 2(6)-А класу до 3(7)-А класу у складі:

Бишева Софія Сергіївна

Бреус Максим Євгенович

Ворона Вероніка Ігорівна

Галета Анастасія Володимирівна

Єфремова Олександра Денисівна

Заренок Дар’я  Андріївна

Зварич Карина Романівна

Куртепеєв Платон Сергійович

Ляпало Єсенія  Сергіївна

Миронюк Поліна Олександрівна

Носенко Матвій Сергійович

Орона Анна Леонідівна

Пастушенко Владислав Юрійович

Руснак Тимур Андрійович

Саділов Гліб Ігорович

Серебрякова Вікторія Олександрівна

Сорокін Костянтин Олегович

Стецюн Максим Олегович

Тимуш Діана Сергіївна

Устинський Дмитро Максимович

Чазова Анфіса Євгенівна

Черношкур Яна Олегівна

Чмирь Софія Сергіївна

Юдова Рімма Сергіївна

 

- учнів 2(6)-Б класу до 3(7)-Б класу у складі:

       БаланенкоСофія Валеріївна

       Бездєтна Уляна Ігорівна

       Диновський Антон Євгенович

       Кущенко Нікіта Олександрович

       Малоземова Амалія Юріївна

       Мартинко Наталя Костянтинівна

       Микитюк Ростислав Сергійович

       Пелюх Соломія Олександрівна

       Пономаренко Ярослав Олегович

       Ракшина Мілана В’ячеславівна

       Рисовська Варвара Олександрівна

         Сироткіна Вікторія Денисівна

       Сластіна Олександра Вікторівна

       Смирнов Максим Олегович

       Спатар Олег Миколайович

       Степанов Костянтин Ігорович

       Строітелєва Марія Миколаївна

       Ткаченко Артем Сергійович

       Токаренко Семен Сергійович

       Травінська Дарина Олексіївна

       Уколов Дмитро Максимович

 

- учнів 2(6)-В класу до 3(7)-В класу у складі:

       Василенко Камєлія Валеріївна

       Веслополов Артем Дмитрович

       Волошин Максим Павлович

       Дегтяр Костянтин Олександрович

       Дуб Каміла Олександрівна

       Д'яченко Софія Сергіївна

       Єфімова Валерія Ігорівна

       Клюєва Ірина Тимурівна

       Комогоров Сергій Максимович

       Коженков Максим Сергійович

       Левицький Максим Сергійович

       Підгорний Максим Сергійович

       Пурло Едуард Ігорович

       Терещенко Катерина Юріївна

       Терьошин В’ячеслав Віталійович

       Тодоріца Валерія Яківна

       Шевченко Дар’я Андріївна

         Шкляревич Анна Андріївна

 

- учнів 3(7)-А класу до 4(8)-А класу у складі:

       Бандура Антоніна Сергіївна

       Брунер Єлизавета Олександрівна

       Багдасарян Артем Артемович

       Васянович Сергій Сергійович

       Водоп’янов Микита Олександрович

       Воронок Владислава Дмитрівна

       Галюго Анастасія Юріївна

       Лазічева Анастасія Павлівна

       Динька Катерина Вадимівна

       Зборовська Анна Сергіївна

       Іскра Далія Русланівна

       Корнійчук Владислава Олегівна

       Назаров Максим Артемович

       Негоїца Максим Олегович

       Олексієнко Іларіон Максимович

Пахар Катерина Іванівна

Поддубко Поліна Олександрівна

Покрова Софія Миколаївна

Понікаренко Нікіта Андрійович

Рибак Марія Олексіївна

Самойленко Володимир Володимирович

Тимченко Єлизавета Русланівна

Ткаченко Вікторія Сергіївна

Холявко Дар'я Олександрівна

Чабанюк Іван Глібович

Чеботарь Діана Романівна

Шабатура Злата Володимирівна

Шилов Ілля Дмитрович

Юрій Ольга Євгенівна

Якуніна Юлія Вадимівна

 

- учнів 3(7)-Б класу до 4(8)-Б класу у складі:

Агафонов Ігор Дмитрович

Брятко Оксана Андріївна

Гречаний Дмитро Іванович

Дзюбенко Катерина Андріївна

Жуковський  Нікіта Анатолійович

Камінський Максим Юрійович

Кравченко Артем Андрійович

Крилєв Ілля Петрович

Лісін Максим Миколайович

Маленька Анастасія Андріївна

Москалюк Софія Максимівна

Онищук Ксенія Олегівна

Ординський Максим Вячеславович

Прокопець Роман Євгенович

Роговий Олексій Юрійович

Старкова Інна Семенівна

Томусяк Ліна Іванівна

Цисарук Андрій Володимирович

Фрунза Валерія Ігорівна

Шевченко Єлизавета Сергіївна

Шендерук Діана Сергіївна

Шендерук Яна Сергіївна

Янакі Олег Іонович

Янголь Вадим Валентинович

 

- учнів 4(8)-А класу до 5(9)-А класу у складі:

Архипенко Ангеліна Миколаївна

       Балог Владислав Вікторович

       Балог Максим Вікторович

       Васильківська Карина Вікторівна

       Воробйова Вероніка Федорівна

Гальцева Надія Олександрівна

Єнін Євгеній Янович

Жосан Софія Володимирівна

Захаров Роман Андрійович

Ілющенко Артем Олександрович

Колосовська Олена Олегівна

Кравченко Валерія Олександрівна

Криворучко Юлія Володимирівна

Кущова Каріна Валентинівна

Латій Артур Ігоревич

Леонтій Костянтин Миколайович

Мачков Олександр Андрійович

Паламарчук Ярослав Олегович

Перепелиця Діна Максимівна

Подзолкін Максим Олександрович

Савранська Софія Олександрівна

Серга Катерина Миколаївна

Шабаліна Кароліна Сергіївна

Шерстньова Ніка Олександрівна

 

- учнів 4(8)-Б класу до 5(9)-Б класу у складі:

Бойко Ілля Михайлович

Гильова Дар’я  Георгіївна

Васецький Микита Ігорович

Доценко Анна Віталіївна

Горностай Давид Сергійович

Дудік Ростислав Русланович

Жила Карина Андріївна

Заворотній Олександр Олександрович

Зав’ялов Денис Максимович

Зубрич Поліна Віталіївна

Іванцова Наталія Юріївна

Коваленко Дмитро Андрійович

Ковальов Олександр Андрійович

Крохмаль Богдан Іванович

Лобанова Дар’я Андріївна

Мальцева Софія Костянтинівна

Маслюкова Тамара Олександрівна

Матковський Михайло Валерійович

Молчанов Максим Вадимович

Мусійовська  Анна Михайлівна

Павлова Єлизавета Павлівна

Павлова Олександра Юріївна

Рудих Макар Русланович

Соловей Володимир Віталійович

Філіппова Карина Ігорівна

Шевченко Станіслав Володимирович

 

- учнів 6(10)-А класу до 7(11)-А класу у складі:

Бондарчук Юлія Дмитрівна

Бистріка Віталіна Сергіївна

Вернигора Ксенія Геннадіївна

Воробйова Єлизавета Сергіївна

Гальчак Станіслава Євгенівна

Гладкевич Марія Олександрівна

Гончарук Владислав Віталійович

Кептя Олександр Юрійович

Ковбасюк Владислав Олександрович

Косарєв Ігор Олександрович

Кухарь Денис Віталійович

Кущова Ірина Вадимівна

Лисицький Денис Віталійович

Матеішена Маргарита Сергіївна

Олійник Олександр Васильович

Онищенко Ірина Ігорівна

Паталашко Олександр Юрійович

Пірон Анастасія Олександрівна

Писаренко Анастасія Олександрівна

Прус Вероніка Миколаївна

Русакова Дар’я Валентинівна

Сальнікова Марина Сергіївна

Саф'яникова Олена Олександрівна

Цуркан Дар'я Миколаївна

Черкашина Валерія Антонівна

Шавлуташвілі Поліна Едуардівна

Швець Вероніка Анатоліївна

Шевченко Данило Миколайович

 

- учнів 6(10)-Б класу до 7(11)-Б класу у складі:

Аман Мирослава Станіславівна

Волкова Марія Олександрівна

Головин Максим Володимирович

Григоренко Станіслав Євгенович

Демидов Андрій Олегович

Джула Артем Олександрович

Кондратевич Максим Андрійович

Креденець Ярослав Олексійович

Лагно Станіслав Олександрович

Левицька Софія Олександрівна

Мазіна Таїсія Дмитрівна

Ніколенко Ілля Владиславович

Павлов Кирило Павлович

Паламарчук Дар’я Леонідівна

Рогова Марія Юріївна

Самчинська Марія Олександрівна

Ткаченко Єлизавета Миколаївна

Ткаченко Олеся Сергіївна

  2. Нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів у складі:

        Радченко Віолетта Артемівна                                    - 1(5)-А клас

        Горячева Валерія Миколаївна                       - 1(5)-В клас

        Добрик Дар'я Володимирівна                                    - 1(5)-В клас 

        Швець Захар Вадимович                                - 1(5)-В клас 

        Ворона Вероніка Ігорівна                              - 2(6)-А клас 

        Галета Анастасія Володимирівна                  - 2(6)-А клас 

        Єфремова Олександра Денисівна                 - 2(6)-А клас 

        Кущенко Нікіта Олександрович                   - 2(6)-Б клас  

        Пелюх Соломія Олександрівна                     - 2(6)-Б клас  

        Степанов Костянтин Ігорович                      - 2(6)-Б клас  

        Травінська Дарина Олексіївна                       - 2(6)-Б клас  

        Дзюбенко Катерина Андріївна                      - 3(7)-Б клас  

        Рибак Марія Олексіївна                                  - 3(7)-Б клас  

        Самойленко Володимир Володимирович   - 3(7)-Б клас

        Жосан Софія Володимирівна                         - 4(8)-А клас 

        Колосовська Олена Олегівна                         - 4(8)-А клас 

        Серга Катерина Миколаївна                          - 4(8)-А клас 

        Жила Карина Андріївна                                 - 4(8)-Б клас  

        Павлова Єлизавета Павлівна                         - 4(8)-Б клас  

        Бистріка Віталіна Сергіївна                           - 6(10)-А клас           

        Кущова Ірина Вадимівна                               - 6(10)-А клас           

        Пірон Анастасія Олександрівна                   - 6(10)-А клас                       

        Волкова Марія Олександрівна                      - 6(10)-Б клас

        Лагно Станіслав Олександрович                  - 6(10)-Б клас

        Ткаченко Олеся Сергіївна                              - 6(10)-Б клас           

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Петренко О.П.:

3.1. Вручити похвальні листи «За високі досягнення у навчанні» учням 1(5)-4(8)-х, 6(10)-х класів, зазначених у п.2. даного наказу, на урочистій загальногімназійній лінійці.

29.05.2021

3.2. Взяти під особистий контроль оформлення записів у Книзі обліку і видачі похвальних листів.

29.05.2021

3.3. Взяти під особистий контроль оформлення записів в особових справах учнів щодо нагородження похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».

31.05.2021

4. Класним керівникам 1(5)-4(8)-х, 6(10)-х класів:

4.1. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу у розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

28.05.2021

4.2. оформити похвальні листи «За високі досягнення у навчанні».

28.05.2021

4.3. зробити запис в особових справах учнів щодо нагородження похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».

31.05.2021

            4.4. внести відповідні зміни до списків класів у папках з особовими справами учнів та до списків, які подаються до медичного кабінету.

31.05.2021

5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор гімназії №1                                                                                                        Т.КОЛОМІЙЧУК

 

З наказом ознайомлені

  1. Антонюк В.М.                 ______________                   2. Бишева Н.С.          _______________

3. Кристапчук О.П.              ______________                   4. Злоба Ю.В.             _______________

5. Ільїна Ю.В.                       ______________                   6. Дуб Т.А.                 _______________

7. Кристофоль А.О.              ______________                   8. Григоренко Г.Г.    _______________

9. Шевчук Л.М.                    ______________                   10. Кажан С.І.           _______________

11. Ткачук О.Є.                    ______________                   12. Нечай М.В.         _______________

 

 

 

Оксана Петренко

5-50-65

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка 1 із 3