×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 283
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Інформація для батьків

Інформація для батьків (11)

  Вітаємо усіх і ділимося приємною новиною! Южноукраїнська гімназія №1 стала учасником Програми «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів». Педагоги спільно з учнівським самоврядуванням «Веселка» розробили план «здорових активностей», які нададуть можливість дітям усвідомити, що вони самі є творцями свого здоров’я, свого життя. Адже неоціненні коштовності українського фольклору – прислів’я та приказки  - передають нам, нащадкам, життєвий досвід:

  • Здоровому все на здоров’я йде.
  • Найбільше щастя в житті – здоров’я.
  • Здоров’я більше варте, ніж багатство.
  • Їж – не переїдайся, пий – не перепивайся, говори – на переговорюйся, то будеш здоров.
  • Рух – це здоров’я.

Гімназисти готові до позитиву, радісних емоцій, обміну досвідом проведення цікавих та корисних заходів. Бережімо та підтримуймо наших дітей!!!

Подивись навколо! Це наша планета!
Ми дихаємо одним повітрям, ходимо однією землею. Досить часто, переймаючись побутовими та фінансовими проблемами, забуваємо про майбутнє природи. Не замислюємося, якими стежками будуть ходити наші діти. А все ж поміркуй, крім асфальту, що ти їм залишаєш?

"Прощайте, я уже мертва": В Киеве чудом спасли школьниц из "группы смерти" от самоубийства

 

Алгоритм дій зловмисників, які доводять дитину до самогубства, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах, список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки – що необхідно знати батькам, аби вберегти дитину від суїциду.

 

Увійти

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me