Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж
Вступ

Вступ (22)

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома учнівської та батьківської громадськості міста!

 

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН №367 від 16.04.2018 року), Порядку зарахування до Южноукраїнської гімназії №1 (протокол №3 рішення педагогічної ради від 26.12.2018 року) Южноукраїнська гімназія №1 оголошує прийом документів на право вступу до закладу на 2021 – 2022 навчальний рік.

Необхідні документи: заява одного з батьків дитини (чи повнолітньої особи, яка має намір здобувати освіту), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) та за зразком згідно з додатком 1 до Порядку та наданих до заяви документів.  До заяви додаються: копія свідоцтва про народження, копія табеля про успішність, копія ідентифікаційного коду учня.

Інформація про наявність вільних місць оприлюднена на сайті закладу.

Із дотриманням санітарно – епідемічних вимог в умовах карантину документи приймаються з 01 квітня до 31 травня 2021 року щодня, крім вихідних, з 08 до 16 години  в кабінеті 127. У зв’язку з можливим наказами МОН щодо освітнього процесу зазначені терміни можуть бути змінені.

 

           За довідками звертатися за телефонами 5-86-80,  5-50-65.

 

Гімназійна родина чекає на тебе!!!

                                                                                                                  

                                                                               Адміністрація

Згідно зі статутом Южноукраїнської гімназії №1, Порядком зарахування до Южноукраїнської гімназії №1, Положенням про  конкурсний прийом дітей до гімназії, планом роботи закладу на 2020-2021 навчальний  рік та необхідністю формування мережі й контингенту учнів на 2021-2022 навчальний  рік.

 

 

Сторінка 1 із 2